VIP Bir günlük Strateji Koçluk Çalışması

İşinizi, vizyonunuz değerlendirmek ve geliştirmek için bazen geriye yaslanıp, daha büyük ve anlamlı başarılar için yeni stratejiler oluşturma zamanına ihtiyacınız vardır.

İşte bu zamanlarda ihtiyaç ve zaman kısıtlamanıza uygun hazırladığım Yarım ya da Tam Günlük Strateji Görüşmesi ile (Executive Stragety Session) vizyonunuzda netlik kazanarak güvenle ilerlemenize yardımcı oluyoruz.

Objektif uzman görüşü (koç) ile önceliklerini netleştirmek ve ilerlemesine engel olan özel ve kişilerarası sorunları çözmek isteyen gündemi yoğun, hedefleri önemli, zamanı kısıtlamaları olan, başarılı ve yüksek performanslı İş sahipleri ve şirket üst düzey yöneticileri ve liderler içindir.

Strateji oturumu içeriği karşılıklı mutabık kalınan hedeflere yönelik götürülür, açık uygulama planı ve rahatlamış bir kafa ile görüşme sonlanır. Bir veya iki hafta sonra yarım saat takip görüşmesi ile planın işlemesinde küçük dokunuşlarla destek sağlanır.

Nilgün Yetiş Hakkında
banner
23 yıllık ulusal ve yurtdışı kuruluş ve firmalarda yöneticilik, şirket kurulumu, danışmanlık, eğitimcilik ve mühendislik iş tecrübesine, son 13 yılda çoğunluğu kendi girişimleri ile aldığı kişisel gelişim, liderlik, yaratıcılık ve koçluk eğitimlerini ve çalışmalarını ekledi.
E-BÜLTENİME KAYDOLMAK İSTER MİSİN?
BİZİ SİZİ ARAYALIM