REFERANSLAR

Fatma laçin
``17 yıllık iş hayatıma ara verdim ve yeni bir kariyer yolu çizmeye çalışıyorum. Kafamdaki düşünceleri hayata geçirme konusunda ilk adımı atamıyordum. Yaptığımız koçluk çalışması ile zihinsel ve duygusal engellerimi fark ettim. Şu anda kendimi daha güçlü hissediyorum.

Yaşamımızı tamamen kendimiz çizip kendimiz oynuyoruz. Kontrolümüzde olmayan dışsal olaylara verdiğimiz tepkiler düşüncelerimizi ve dolayısıyla tüm hayatımızı şekillendiriyor. Kendimizi ve duygularımızı tanıyarak ve zihinsel engelleri ortadan kaldırıp daha güzel olana yer açmak için iyi bir yol arkadaşı arıyorsanız doğru yerdesiniz.``

Fatma Güney Laçin, Profesyonel Koç

cicek
``Şu ana kadar 3 görüşme yaptık ve bu 3-4 saatlik zaman dilimi sonucunda hemen farklı davranışlarda bulunmayı beklemiyordum. Ancak iş hayatından beklentilerime daha olumlu bir bakış açısı getirdiğini belirtebilirim.

Nilgün Hanım gerçekten yetkin bir profesyonel. Kısa bir zaman diliminde farkındalığımın artmasına ve profesyonel bir insan ilişkisi kurmama yardımcı oldu.``

Üst Düzey Yönetici

cicek
IMG-20190426-WA0004
``Çevremizdeki dünya daha karmaşık hale gelirken, kurduğumuz kişisel ilişkilerin yönetilmesi daha da zorlaşmaktadır. Bundan dolayı, bireylerin yaşamı daha iyi anlama ve kendilerini bu yaşama uyumlu hale getirme, ve karşılaştıkları sorunları çözebilme becerilerini geliştirmek istekleri artmaktadır. Bu nedenlerden yaşam koçlarına olan ihtiyaç her geçen gün daha da artmaktadır.

Ne kadar güçlü olursanız olun yada tecrübeli zaman zaman olayların akışında sınırlar gözünüzde grileşebiliyor seçilecek yol konusunda şüpheye düşebiliyorsunuz. Ben uluslararası tecrübesi olan, dünyanın önemli ekonomilerinde üst düzey yönetici olarak şirket yönetmiş, riskli projelerde liderlik yapmış ve yakın zamanda özel yaşamında önemli değişiklikler olmuş biriyim.

Böyle bir dönemde, bir arayış içinde iken Nilgün Yetiş Hanımla tanıştım. Yeni seçeceğim yollar, hedeflerim konusunda sis vardı. Dağıtmakta zorluk çekiyordum. Sorduğu sorular, kendine güvenli ve doğru yaklaşımları ile sis perdesini kaldırmamda ve bana ait yolu tekrar bulmamda çok değerli katkıları oldu. Yeniden çevreme ve topluma katkıda bulunmam konusunda, koç olarak anahtar görev üstlendiğini düşünüyorum. Kendisine çok teşekkür ederim.

Hala zaman zaman Nilgün Hanım'ın koçluk hizmetlerinden yararlanıyorum``

Turgut Abacıoğlu – Uluslararası Yönetim Danışmanı / Elektrik & Elektronik Mühendisi

cicek
Hakan Oztop-resim
İnsan, hedeflerine ulaştıktan sonra, bir durgunluk yaşar. Yeniden, yeni hedefler arar. Aslında arananı bulmak, bir dönüşüm gerektirir. Bu dönüşümü gerçekleştirme noktasında, Nilgün Hanım' ın bana çok katkısı oldu. Kabiliyetler, yetenekler ve istekler doğrultusunda, yeni dönüşümler geliştirmek kolay değildir. Böyle bir dönüşüm arayışındaysanız, mutlaka destek almanızı öneririm.

Prof. Dr. Hakan ÖZTOP /  “İstediğim Sorundan Başlayabilir Miyim?” Kitabı yazarı

cicek
tyt
Nilgün Hanım sizi dinliyor, anlıyor ve kendinizin bile anında kabul edemeyeceğini nokta atışı tespitlerde bulunuyor. Kesinlikle şaşırtıyor.
İşinize ve kendi potansiyelinize inanıyorsanız Nilgün Hanım'la çalışmanızı öneririm. Kendisine de bana katkılarından dolayı teşekkür ederim

Taylan Tüfekçi – Parabilir.com Kurucusu

cicek
Shireen-2
When I started to work with Nilgün, I was in a phase where I had difficulty in focusing. It felt like living an unending nightmare. I had to make a lot of effort to feel better & empowered. I was struggling with getting up. Rising above & beyond my limits & limitations I knew was possible but my efforts were not effective enough.
After watching Nilgün’s video post about relationship training on Facebook, it was a calling which motivated me to address this area. After years of dissatisfactory level of success in achieving fulfilling, consistent improvements with my husband & kids, I seemed lost. The coaching intro talk was the Greatest pull as she understood me.
She was there, ready, willing & well equipped. Her coaching style is great as it is just according to my style & my greatest need to dive deep into all areas of life. I had been doing self help & had successfully transformed my Self, but it was not only very overwhelming, I was in need of some coach above me in achievement level to show me the path upward on other life areas as well. I learned a different approach, very close to my resonance. The intention making exercise is a Great Breakthrough strategy. Further, self exploration of for example, Why I cannot express was the next level of active grieving I needed. The FB group & active reminders, push & encouragements are a HUGE pull through incentive……. All these subliminally also help to recall & reinforce the sessions, lessons & experience, the empowering communications she made. Now I feel much more empowered within.

Shrine Khan- Empower Within Coach & Trainer

cicek
mu%cc%88ge-balkis%cc%a7
İşimi kurmaya kendi başıma çalışmaya karar verip, bu konuda eksiklerimi fark ederek, tek başıma çabalamak yerine profesyonel destek almayı tercih ettiğimde karar verdim. Önümde pek çok seçenek vardı, ama nereden başlayacağımı bilmiyordum. Ayrıca bir çalışan ve yönetici olarak; kendi işim konusunda yabancı olduğum kavramlar konusunda desteğe ihtiyacım vardı.

Bir çok bilgi kanalı içerisinde kaybolmaktansa, bana uygun çözümleri öneren ve yaşadığım sıkıntılara benim penceremden bakan bir koç ile sürekli iletişimde olmak özel hissettiren bir duygu. Ayrıca olaya yalnızca stratejik değil, psikolojik yanı ile de yaklaşılması yere basan adımlar sağlıyor. Bununla birlikte eşzamanlı tanışıklıklar ve tesadüfler ile karşılaşıp şaşırıyorsunuz. (Görüşmek için uğraştığınız birinin bir partide karşınıza çıkması gibi)

Özellikle para bilinci konusunda eskiye göre bolluk bilincine daha çok sahibim, eskisi kadar çabuk demoralize olmuyorum ve etrafıma neleri kazanca dönüştürebileceğim gözüyle bakmaya başladım. Karakterimdeki maskülen ve feminen enerjileri tanımaya ve bazı alışkanlıkları değiştirmeye başladım. Daha huzurlu bir insan çıktı içimden 🙂

Özellikle çevresi benim gibi çalışanlardan oluşan ama kendi adına çalışmak isteyen kişilere en azından...

Sevgiler & Saygılar

Müge Balkış / Yönetim Danışmanı – Tekstil Mühendisi

cicek
Ezgi
She has broad perspective and vision. I get exact solution whenever i consult to her. I highly recommend if you're looking for new horizon and satisfactory solution in your life and in your career. She will help to open new doors for your creativeness and potentials. Indeed to work with her highly enjoyable sophisticated and spiritually enriching journey. She makes you happy with your multi-potential and creative skills.

Ezgi Ahat- Visiting Medical Student at Brigham and Women’s Hospital

cicek
tamara
Nilgun is and outstanding coach bringing together inspiring new concept of technical knowledge and skills, masculine systems and structures as well as very feminine approach to business with her creative touch, and special techniques that she uses to help clients with the mindset part and money blocks part.

Nilgun offers full support to her clients on having optimal business structures as well as creative side to help them in their success. I highly recommend working with Nilgun.

Tamara Belsak- Passionate Living by Tamara Belsak, Intuitive Success Coach

cicek
melih-serinccay
Kendi hayatımızda yaptığımız bazı değişiklik veya noktalarda bazen körleşebiliyoruz. Nilgün hanım ile bugün yaptığımız görüşmede bildiğim ama görmek istemediğim yönlerim, ortaya çıktı. kendime bir metodoloji oluşturabilmem konusunda ciddi bir destek almış oldum. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Melih Serinçay, Dijital Medya Ajansı Kurucusu, www.dijitalmedyaajans.com

cicek
froydis
Nilgun is a very unique coach with her extensive management skills in the technical field and with her background as a coach – she gives laser focus coaching. She is a great coach and mentor. She is open, respectful, a very good listener and at the same time very hands on by giving you new perspectives that will take your business to the next level. I highly recommend Nilgun!

Founder and Business Coach & Consultant at http://www.froydisegge.com

cicek
Anna-300x300
Nilgun is a skillful coach, who is truly passionate about her work and committed to helping people she works with to have profound transformations in their business and life. Nilgun combines her outstanding analytical skills with a knowledgeable and masterful guidance towards the best solution for the Client. I would recommend Nilgun to anyone who is seeking to realize their full potential, be it in business or life, to boost their creativity, and to increase their personal or team performance in a way that is highly congruent with the bigger vision and the ultimate values and goals.

Anna Kochenkova, Phd, MBA Business and Life Coach, Founder

cicek
anita2
Just completed another amazing EFT (Emotional Freedom Technique) session with Nilgün Yetiş. This time we took it even higher and I’m feeling another level of openness, clarity, and freedom (all my spiritual qualities) to manifesting more in my personal life and business. She is truly gifted.
If you are currently needing support in getting energetically clear so that you can open up to receiving more of what you are trying to create and intend for your life and business.
I use EFT for myself and my clients and highly recommend having this done. Here’s an opportunity you do now want to miss.
Thank You so Nilgun for your graciousness, beauty, power, wisdom, intuitive and spiritual gift. You are AMAZING!

Dr. Anita M. Jackson, Founder and CEO AMJ Productions and Publications
The I Am Enough Institute Outrageous Success Women’s Network Channel

cicek
Nilgun is passionate on coaching and transform lives. You feel comfortable as she creates sincere, open communication environment. She offers practical exercises creating strong results. She is quite well equipped. I admire her adaptive, flexible attitude which is giving opportunity to change the way you are looking. She is working swiftly according to your that moment needs. Her life story may influence you as well. I certainly recommend Nilgun to anybody who really wants to work on their personal & business life development with the facilitating guidance of a skillful, analytical and creative coach.”
I certainly recommend Nilgun to anybody who really wants to work on their personal & business life development with the facilitating guidance of a skillful, analytical and creative coach.

Filiz Atılgan /Pharmacist- Regulation Affairs Consultant

cicek
kyria-300x200
My coaching experience with Nilgun was amazing. She was able to identify what was my block without digging into jargon around mindset. She zoomed right into the heart of the issues I had created. Through our conversation for the first time I was able to see how I had changed one simple action in my life. I’ve worked with 2 other money coaches in the past who are good but were not able to help me see how I wasn’t fully living from every piece of my heart. I’ve spent tons of time on limiting beliefs and what I call hereditary habits, while useful it wasn’t the answer. After working with these other coaches, I changed my mind and instead of looking for answers I looked for a teacher. I truly found a great teacher in Coach Nilgun. She helped me add mental and physical energy into my life allowing my greatness to rise to the top again.

Kyria Kalata- Life Coach, Author, Speaker Founder of Get A Life, Too!

cicek
sandra2-234x300
Nilgun assisted me in conquering my fear of not being taken too seriously in my profession due to my young age. She gave me tips on how to accept these fears (instead of ignoring it or letting it stop me from progressing) and not allow it to overrun my mentality and dream of being a speaker educating people about health. I feel more confident going forward as I’m ready to tackle the challenges and will not allow any negativity stop me achieving my dream!
I highly recommend Nilgun to anyone who is ready to have their mentality and life changed to take them to the next level of their life! Thank you Nilgun.

Sandra Lin-Author of Cell Magic “How to Heal Yourself” The New Health Guide

cicek
aster-2-225x300
I’m Aster Quezon and I work as an Interior Designer. Apart from arts and designing I have other interests like traveling, swimming, health, reality and getting into your own business. I had two wonderful empowering of oneself session with Nilgun which helped me to realize where I’m passionate about and unfortunately the huge block of fear which hinders me to live a life to the full.
I like how she urged me to put all my dreams, my bucket list of things I want to do and accomplish on paper and even on a story board to help me focus on it. I can get a little bit frazzled still. But the new business I’m working on I always remember what she told me to persevere and never lose sight of it. Her example shifting career is indeed an inspiration for me. Her courage to live out of her box inspires me so much to continue to see my business on beauty and health to succeed.

Aster Quezon, Interior Designer, Business Women

cicek
Working with Nilgün helped me to find my way, to get much more clearer for myself what I want and especially need. I loved her way digging deeper till finally I could connect with my source. In the whole process, the working atmosphere was very trustful. I felt fine to open up in a very short time. Some of her questions are still resonating, also she offers a wide range of tools to stay tuned in.
Weeks later the result is sustainable, this proves for me the quality of Nilgün’s work best! Thank you, Nilgün!I certainly recommend Nilgun to anybody who really wants to work on their personal & business life development with the facilitating guidance of a skillful, analytical and creative coach.

Susanne Böhm / Systemic Coach- Yoga Trainer

cicek
Öncelikle iş koçluğu görüşmesi ile yönlendirme ve nokta atışı tespitleri için ayrıca içtenlik ve samimiyetinden dolayı Nilgün Yetiş Hanım’a teşekkürlerimi sunuyorum. Bu bağlamda kendisinin iş koçluğu alanında profesyonel desteğe ihtiyacı olduğunu düşünenlere; profesyonel anlamda Koçluk hizmetinin faydasının somut karşılığını fazlası ile alabileceğini söyleyebilir ve kesinlikle tavsiye edebilirim, memnun kalacağınızı belirtmek isterim. Saygılarımla. Teşekkürler Nilgün Hanım.

Uğur Boyraz- Mali İşler ve Finansal Yönetim Danışmanı, SPK Uzmanı, www.ugurboyraz.com

cicek
Yaratıcı bütçe çalışması için yazılarınızı okudum ve çalışmayı indirdim.
Bana faydası kesinlikle oldu.
Fuzuli harcamalarımı tespit ettim. Kullanmadığım, zaman ayıramadığım gereksiz odemelerimi sonlandırdım. Benim dışımda oluşabilecek bazı maddi konuları lehime cevirebildim. Zamanla gerçekleştirmek üzere kendi maddi durumuma göre yapmış olduğum planlamaları sırasıyla uygulayabiliyorum.
Çok detaylı çalışma yapmadım. Çünkü fazla gelir-giderim olmuyor.
Geçen senelere nazaran tabii ki olumlu yönde farkları oldu. Daha da iyi olacağına inanıyorum, teşekkür ederim.

Aslı AKMAZ, İlaç sektörü/ Satış Danışmanı

cicek
Merhabalar, Çalışmalarını elimden geldiğince takip etmeye çalışıyorum. Tebrikler… Bolluk ve bereketle kendime sağlık para çekme konusunda epey faydasını gördüm ve yeni bir ek iş sahibi oldum. Çok teşekkür ederim.

Selda Genç/ Uçak Bakım Planlama ve Maliyet Kontrolörü

cicek
Öncelikle mutlu günler diliyorum.. Tavsiyenizle edindiğim Geliştiren Anne Baba adlı eseri bir kaç kez okudum. Gerçekten harika bir eser.. Aynı zamanda öğrenci velilerime de önerdim. Bakış açılarımız gelişti. Sayın Nilgün Hanım, etkili iletişim , ikna yöntemleri, vizyon ve farkındalık oluşturma konusunda kitap tavsiyeleriniz olabilr mi? Saygılar sunuyorum…

Mayıs, 2017- Öğretmen- Okul Müdürü

cicek
Nilgün Hanım merhaba, nasılsınız?

Bu hafta calismaya başladım. Sizinle tanıştıktan sonra youtube.com’ daki birkaç egzersizinizi yaptım. Örneğin ``anda olma`` ve ``arzu ettiginiz geleceği yaratma`` diye hatırlıyorum isimlerini.

Açıkcası bunlardan sonra yavaş yavaş enerjim pozitife dondu ve herşey bir anda değişti. Size teşekkür etmek istedim. Bizzat tanışmamış olsak da hayatıma dokundunuz ve birşeyler anlam kazanmaya başladı.

Takipçiniz olmaya devam edeceğim. Tekrar teşekkür ederim, görüşmek üzere, iyi calışmalar dilerim.

Mayıs, 2017-Yönetici- İstanbul

cicek
Merhaba Nilgün Hanım, saat itibariyle günaydın aslında 🙂 saat 08:30
Size minnettar olduğumu söylemek istedim. Uzakta olmak ve ekonomik durumumdan dolayı sisinle tanışamadım ama blog yazılarınızı takip ettim ve hiç üşenmeden gönderdiğiniz yazılarınızı işimi bir kenara atıp okudum. ( en yoğun anımda bile )
Yazılarınız aşmazda bulunduğum süreçte o kadar iyi geldi ki, bir taraftanda şans ederi bir kitap buldum. Sizinle paylaşmak isterim. Pierre Franckh - Rezonans Kanunu ile isteklerin yönetimi biliyorsunuzdur ama yinede belirtmek istedim.
Kendimi sevmeyi , olayları kabul etmeyi , aslında mutluluğun algı düzeyimizle alakalı olduğunu öğrendim.
Lafları çok uzatmadan şunu söyleyeyim . İyi ki varsınız ve siz bir meleksiniz.
Saygılarımla ...

İbrahim SAHA / Yeminli Mali Müşavir- Adana

cicek
mehmet-pekel
Nilgün ile calısmak benim için büyük bir şanstı. Kendisi ile calıştığım süre içinde, vizyonundan ve önerilerinden çok faydalandım. Gelecekteki iş planlarım ve kariyerim için çok faydalı olduğunu söylemek istiyorum. Sabrından ve desteğinden dolayı çok teşekkür ediyorum Nilgün.

Mehmet Pekel /Pilot- Hava Fotoğrafcısı

cicek