Başarılısınız, yüksek eğitimlisiniz, para da kazanıyorsunuz ama daha iyi nasıl olabilir diye bakıyorsunuz. Bu eğitimde Para ve varlık bilinci (wealth) ile ilişkinizi daha sağlıklı hale getirerek işinizi ve yaşamınızı nasıl ileriye götürebilirsiniz çeşitli egzersiz ve sizlerle bu konuda karşılaştığınız sorunlar koçluk pratikleri ile anlatacağım interaktif bir eğitim.

Paranın ruhu ve enerjisini ele alan bir çalışma ile; sadece para bilincinizi geliştirmek ile kalmayacak, kendi değerinizi de daha net göreceksiniz ve anlayacaksınız.

Eğitim Konuları:

 • Mevcut durumda parayla ilişkinizin tespiti
 • Para kavramının tarihsel gelişimi
 • Paranın ruhsal – enerjisel anlamı
 • Bilinç durumu ile paranın ilişkisi
 • Para ve cinsiyet
 • Para kazanmada doğru İş Sahibi zihin yapısı
 • Varlık Bilincinin oluşturulması
 • Yaptığınız işlerde parasal değerinizin belirlenmesi
 • Varlık Bilincinizi arttırarak Müşteri potansiyelinizi nasıl geliştireceğiniz,
 • Gelirinizi nasıl etik ve bütünselliğinize uygun arttırabilirsiniz..

Eğitim Metodu:

Eğitim interaktif bir eğitim olup, teorik bilgi, pratik uygulama ve birebir koçluk uygulamaları ile içsel dönüşümünüzü hedeflemektedir.

Bir Önceki Parasal Bilinç Eğitimden Kareler ve Katılımcı Görüşleri;

“Teşekkür ederiz, Para ile ilgili tüm bildiklerimizi gözden geçirmemizi sağladınız, Oldukça keyifli bir çalışma oldu.” B. Akbaş İnşaat Mühendisi- İstanbul

“Teşekkürler, faydalı oldu benim için. Bıraktıklarım negatif bakış açıları, gölgeler. Aldıklarım paylaşılan tecürebeler, bolluk bilinci belli oranda vardı bende.” G.D. Mühendis, İstanbul

“Keyifli, verimli ve paylaşımcı  bir eğitim için teşekkürler ederim. Şirketimizin ve kişisel gelişimimizin önemli faydalar sağlayacağını düşünüyorum.” Mühendis, İstanbul

Bu Eğitim Kimler İçin:

1- Çok bilgili ve çalışkan olmasına rağmen parayı istediği gibi kendine çekemeyenler için,

2- Bilgiye paradan daha fazla önem verenler için, parayı etik olarak nasıl çekebileceklerini görmek yüksek eğitimli insanların finansal başarısı için çok önemlidir,

3- Çok iyi para kazanmasına rağmen, gerçekten istediği hayatı yaşayamayanlar, yaşamakta zorlananlar için,

4- Para kazanıyor olmasına rağmen birtürlü birikime ve yatırıma dönüştüremeyenler için,

5- Yeni bir iş kurmakta olup, para yönetimini bilemediği için bir türlü girişime cesaret edemeyenler için.

Benim Hakkımda:

HNA2012-yüzBen Nilgün Yetiş,

İş ve Başarı Dönüşüm Koçuyum. Hem İş sahipleri, Liderlerve hem de iş yaşamındaki Kadınların başarılarına yönelik dönüşümsel eğitimler ve bireysel, grup koçluk çalışmaları yapıyorum.

Hem kendi çevremde hem de kendimdeki para kavramının hayatı-mı-zı nasıl kısıtladığı ya da genişlettiğine dair derin gözlemlerim, araştırmalarım ve nihayetinde Bob Proctor, Tony Robbins, Gina Devee, Harv Eker, Lynn Twist, Ann Wilson gibi dünya çapında ünlü öğretmen ve koçlardan aldığım eğitimler ile sizlere destek oluyorum.

Uluslararası İşletme Masteri yapmış biri olmama rağmen, aldığım bu parasal koçluk ve para bilinci eğitimleri (paranın ruhsal, enerjisel, metafizik, simyası) master’da öğretilmiyor olduğunu görmek benim için şaşırtıcı idi.

Bildiklerim ve uyguladıklarımla, sizlerin de yolunu aydınlatmaya arzu ettiğiniz işi ve yaşamı yaratıp, mevcut bilinç düzeyinin kölesi olmayı bırakıp hayatınızı yeni seviyelere taşımanıza yardımcı olmaktan büyük bir zevk duyacağımı belirtmek isterim.

Eğitim saati            : 10:00-18:00 (2 Gün)

Erken kayıt öcreti: güncel

Eğitim ücreti         : 15 Ocak sonrasında 550 TL + KDV

15 Ocak- lütfen nilgun@nilgunyetis.com adresinden ya da, 0212 366 02 13 Telefondan sorun. (Not: Daha önceki eğitimlerime katılanlara %15 indirim uygulamaktayız.)

Eğitim Yeri        : Metrocity Plaza- Levent / İstanbul

 • Eğitime katılım bedelinde iki kişi ve üzeri katılımlarda %5, dört kişi ve üzeri katılımlarda %10 indirim uygulanmaktadır.
 • Nilgün Yetiş Koçluk ve Danışmalık’ın daha önceki eğitimlerine katılanlara %15 indirim uygulanmaktadır.
 • Eğitim bedelinin eğitim tarihinden 2 iş günü önce Nilgün Yetiş Koçluk ve Danışmanlık Banka hesabına yatırılması gerekmektedir.
 • Eğitim bedeline tüm dökümantasyon, ikramlar dahildir.