Online Bireysel Çalışma Parasal Bilinç Eğitim Programı

Slide1

Eğer paranın ve para ile ilişkinizin ileriye doğru gitmenizi ve arzu ettiğiniz hayatı yaratmada engel olduğunu düşünüyorsanız bu program tam da size göre.

Başarılı bir geçmişin var ama daha fazlasına özlem duyuyorsun.

PARA HİKAYENİZİ DÖNÜŞTÜRÜN VE ARZU ETTİĞİNİZ HAYATI YARATIN.

Parasal Bilinç Eğitim Programı 6 haftalık, kendi kendine çalışma programıdır. Bu programın amacı arzu ettiğiniz, işi, yaşamı, banka hesabını size getirmek için parasal bilincinizi geliştirmektir.

Online alabileceğiniz bu program ile haftalık size göndereceğim çalışmalar ile para bilincinizi dönüştürecek arzu ettiğiniz hayatı yaratmaya emin adımlarla devam edeceksiniz.

Bu program ile öğrenecekleriniz;

 • PARA HİKAYENİZ VE SİZİN FİNANSAL DURUMUNUZU NASIL ETKİLİYOR,
 • PARASAL HEDEFLERİNİZİ NASIL BELİRLEYECEĞINIZ, GERÇEKTEN AMA GERÇEKTEN NE İSTEDİĞİNİZDEN NASIL EMİN OLURSUNUZ,
 • PARANIZI NASIL TAKİP EDERSİNİZ, UTANMADAN & KORMADAN BANKA HESABINIZI NASIL İNCELER VE YÖNETİRSİNİZ,
 • BORÇLARINIZI NASIL YÖNETİRSİNİZ,
 • ZİHİN YAPINIZI DEĞİŞTİREREK FİNANSAL BAŞARINIZI NASIL YARATIRSINIZ,
 • İŞİNİZDE DAHA FAZLA PARAYI NASIL KAZANIRSINIZ.

Slide3

Bu programla ne alacaksınız?

 • 6 haftalık 6 modül çalışma programı, daha sonra da kendi hızınızda tekrar edebileceğiniz toplam 180 sayfa çalışma kitapçığı,
 • Nasıl çalışacağınıza ve kitapçıkları nasıl doldurulacağınıza dair tarafımdan doldurulmuş rehber ses kaydı,
 • Para ile ilişkinizi güçlendiren meditasyon.
 • Benim kendi eğitimlerim sırasında kullandığım, faydalandığım kitap okuma listesi.

Haftalık Konu Listesi

Slide2

Program sonucunda kazanacaklarınız?

Bu programdaki modülleri tamamlamanız ve yaşamınızda ve işinizde uygulamanız sonucunda şunları bekleyebilirsiniz:

 • İşinizde daha fazla para kazanmak,
 • Para ile ilişkinizi şifalandırmak, sağlıklı hale getirmek,
 • Kazanan başarılı insan zihin yapısını geliştirmek
 • Paranızı güçlendirmek için finansal hedefler koymak ve hız kazanmak,
 • Banka hesabınızı takip gücü ve farkındalığı kazanmak, doğru yatırım becerileriniz geliştirmek.
 • Hayallerinize doğru özgürlük hissinizi güçlendirmek,
 • Gerçekten ne istediğinizde netleşmek ve gerçekleştirme gücü ve motivasyonu kazanmak.

FIYATI VE ŞARTLARI

Slide4

Programı nasıl alacağım?

Aşağıdaki banka Hesabına ödemeyi yapıp dekontu nilgun@nilgunyetis.com hesabına göndermenizi ile ilk hafta program size bir gün içinde gönderiliyor. Her hafta haftalık konular e-mailinize gönderilmeye devam ediyor. Her hafta sonu gelişiminizi takip etmek üzere online değerlendirme formu gönderiliyor.

Banka Bilgisi:

Ödeme için Banka Bilgileri:

Nilgün Yetiş- Garanti Bankası

1280 – 6690872 BASMANE
TR56 0006 2001 2800 0006 6908 72

Kurs Kullanım Şartları:

1- 6 Haftalık Bireysel Kullanım içindir, çoğaltılıp kullanılamaz. Müşteriler yapılan tüm alışverişlerin kişisel kullanım amaçlı olduğunu, alışverişin tekrar satış amaçlı olmadığını kabul eder.

2- Eğitim başladıktan sonra memnun olmama durumunda para iadesi yapılmamaktadır,

3- Eğitimden memnuniyet ve başarı; tüm kitapçıkları tam, düzgün içtenlikle  doldurmanız, uygulamaları birebir yapmanız ve kararlı olmanıza bağlıdır.

4- Programı Bire-bir Koçluk ile birlikte almanız durumunda Koçluk çalışması kursu alımdan itibaren 6 ay içinde kullanılma şartına bağlıdır. İş & Kariyer &  & İlişki & İletişim & Para konularında koçluk almak üzere kullanabilirsiniz.

Bu programı neden hazırladım?

Öncelikle size bu programı sunduğum için çok heyecanlıyım ve keyifliyim.

PARAYLA İLİŞKİMİZİN, KENDİMİZİ KOYDUĞUMUZ YERİ NE KADAR ETKİLEDİĞİNİ BİLİYOR VE GÖZLEMLİYORUM. Kimimiz varmak istediği yere para nedeni ile varmıyor, kimimiz parasal durumu nedeni ile layık olmadığını düşünüyor ve daha başlamadan vazgeçiyor.

2 günlük “Parasal Bilinç Eğitimi” verdiğimi biliyorsunuz. Kiminiz, bu tür eğitimlere katılmak istiyor ama iş – aile – şehir – maddi durumlardan dolayı gelemeyebiliyorsunuz. Bu nedenle, sizi desteklemek adına bildiklerimi evinizden çalışma konforu ile sizlerle paylaşmaktan çok memnunum.

Ya aslında sorun sizde değil ise? Ya kendinizi parayı bahane edip kısıtlayarak nasıl kendi önünüzde kapıyı kapalı tutan gardiyan olduğunuzu söylesem. Ya eğer potansiyelinizin önündeki tek engel çocukluktan güdülenmiş zihin yapınız ise?

Değiştirmek, Dönüştürmek ve Arzu ettiğiniz hayatı yaratmak istemez misiniz? Artık size öğretilmiş zincirin bir halkası olmak yerine kendi hayatınızın gücünü elinize almak ve arzu ettiğiniz şekilde yaratmak istemez misiniz?
Yıllarca hem kendi yakın çevremden parasal nedenlerden dolayı küçük kalmaya zorunlu hisseden insanları gözlemliyorum ve bunun değişmesi gerektiğine inanıyorum.

Arzu ettiğimiz hayatı yaşamamız, paraya bakış açımızla çok ilişkili olmasına rağmen, çoğumuz ne gerçek anlamda eğitildik, ne gerçek anlamda sağlıklı ilişkimiz oldu. İster farkında olalım ister olmayalım bir sürü potansiyelimiz sırf bu yüzden ortaya çıkmıyor, olması gerektiği yerde olmuyor, istediği kariyeri, işi, ilişkiyi kendine çekemiyor. Bunu Uluslararası İşletme Master’i yapmış birisi olarak söylüyorum.

Parasal Bilinç konusunda öğrendiklerimin hiçbiri üniversitelerde öğretilmiyor. Bu nedenle de belki çoğu finans / işletme mezunu kendi parasını yönetmekte sıkıntı çekebiliyor.

Daha önce alanlar neler dedi?

“Eğitimlerden çok faydalanıyorum ,ben bu eğitimi uzun soluklu bir çalışma olarak görüyorum Teşekkürler…” – İşveren

“Güzel ve derinlere indiğimiz çok faydalı bir çalışmaydı. Merakla 3. haftayı bekliyorum. Ben yeni şeyler öğrenmeyi seviyorum, iyi ki bu eğitimi almaya karar vermişim. Size teşekkür ediyorum.”  – Çalışan

***

“Parasal bilinç eğitimine dahil olmaya, son 5 yıldır özellikle çok ciddi parasal sıkıntılar yaşamış,çabalamış, pek çok alanda bilgi sahibi olmaya çalışmış ve belli bir seviyede ilerleme katetmişken , tekrar eski borçlanma eğilimine girdiğimi, eksik bir şeyler olduğunu farkettiğim anda karar verdim. Ben parabilir.com üzerinden farkedip dahil oldum.Bu eğitimin her haftasını hayretle ve zevkle tamamladım. Şaşkınlık içinde aslında kendi duygu ve düşüncelerimin farkında olmadığımı, paraya olumsuz bakışımı, aslında parasal sıkıntımın esas kaynağının ev ,iş,özel hayat kısaca kendimle ilgili sorunların bir sonucu olduğunu fark ettim.Şimdi farkındalık kazandım ve somut adımlarla ilerlemeye gayret gösteriyorum. benim hayatımın her alanına çok şey kattı,şiddetle tavsiye ediyorum.” EÖ- Çalışan

 

Nilgün Yetiş Hakkında
banner
23 yıllık ulusal ve yurtdışı kuruluş ve firmalarda yöneticilik, şirket kurulumu, danışmanlık, eğitimcilik ve mühendislik iş tecrübesine, son 13 yılda çoğunluğu kendi girişimleri ile aldığı kişisel gelişim, liderlik, yaratıcılık ve koçluk eğitimlerini ve çalışmalarını ekledi.
E-BÜLTENİME KAYDOLMAK İSTER MİSİN?
BİZİ SİZİ ARAYALIM