İş Koçluğu

*Strateji * Mindset * Özgüven *Marka *Pazarlama *Denge

Hayalindeki işe sahip olarak, fark yaratmaya, arzu ettiğin zenginlik ve dönüşümle ilham olmaya hazır mısın?

BU PROGRAM KİMLER İÇİN:

– Ürün ve hizmetleri ile dünyada, bölgelerinde pozitif etki uyandırmak isteyen iş sahibi ve girişimciler için,

– Koçlar, danışmanlar, avukatlar, yaratıcılık bazlı işlerde çalışanlar, eğitimciler, özellikle hizmet sektöründe olanlar için,

– Bir fikri olup, bir an önce, sürdürülebilir, kazançlı ve keyifli işe çevirip iş sahibi olmanın tadın varmak isteyenler için,

BİRE-BİR 4 aylık iş koçluğu programıdır.

Koçluk Programı Detayları

İş Modelinde Netlik & Strateji

Yaptığın /yapmayı planladığın işteki amacın, değerlerin, ürün/hizmet detayların ve müşteri profili hakkında netlik, yani sana özel iş modelini ortaya çıkarma.

Zihin Yapısı

İşini ileri seviyeye taşımak üzere zihin yapısı ve özgüven üzerine çalışma.

– Profesyonel zihin yapısından, iş sahibi / iş veren zihin yapısına geçiş, Henüz bir işte çalışanlar için girişimci zihin yapısı üzerine çalışma.

– Kendi işini Yönetme becerileri için öz güvenini arttırma çalışmaları,

– Zaman yönetimi ve delegasyon becerilerinin arttırılması.

– İş & Yaşam Dengesi- zihin-beden-ruh- duygu dengesinin ve odaklanmanın eğlenceli yollarla kazanılması.

Para yönetimi

– Bolluk bilinci, yaratıcılık geliştirme, para yönetimi konularında içsel becerilerin arttırılması

– Gelişiminizi, yatırım yapmanızı, işinizi büyütmenizi engelleyen / engelleyebilecek para ile ilişkilerin ve inançların gözden geçirilmesi ve her koşulda kazanmanızı sağlayacak yapıya getirilmesi,

Marka Kişiliğini Belirleme

– Markanın ruhu, görünümü ve mesajlarında netlik kazanma.

– Offline ve online görünürlüğe, internet sitesinin oluşturulmasının ve yönetilme vizyon ve becerilerinin geliştirilmesi üzerine çalışma.

Otantik Pazarlama ve Satış

– Pazarlamada kullanılacak karakterinize, ruhunuza uygun keyif alarak satış yapabileceğiniz, müşteri çeken mesajların, imajın, yaklaşımların belirlenmesi ve uygulamaya geçilmesi.

Digital ve Sosyal Pazarlama

– Dijital ve sosyal medyanın gücünden nasıl yararlanıp, avantajınıza çevireceğinizi, markanızı ve kendinizi nasıl konumlandıracağınızın keyifli ve kazançlı yolunu gösterme.

– Web sitesi oluşturma, da satış becerilerinin geliştirilmesi; özgüvenle, sıkılmadan, içinize sinen şekilde satıcı gibi görülmeden rahatlıkla satış.

4 aylık çalışmayı gözden geçirme ve kutlama ile çalışmayı tamamlama.

ÇALIŞMADA NELER ALACAKSIN:

1- VIP bir ya da yarım gün koçluk çalışması;
Ön analiz ile başlangıç için gerekli her bir konuya detay baktığımız yarım günlük ya da tam gün keyifli VIP koçluk çalışması.

Sana özel tasarlanmış bu detay 4- 6 saat VIP koçluk çalışması ile hem yolun başında dönüşümünün sağlanması hem de iş ve yaşamdaki stratejik hedeflerini ve niyetlerini belirleme çalışması ile başlama;

2- Haftalık bir saatlik görüşme; Belirlediğimiz gün ve saate haftalık görüşme.

3- Görüşmeler arası e-mail ile destek; Görüşmeler arası ilerlemeni destek için gerektiğinde e-mail ile destek. Günlük yaşamın getirdiği zorlamalar ile hedefinde ilerlemenin kolaylaştırma desteği.

NASIL ÇALIŞMAYA BAŞLIYORUZ?

1- Aşağıdaki formu doldurarak benimle il görüşme, değerlendirme için bağlantıya geçiyorsun,

2- Skype, telefon ya da yüzyüze görüşüyoruz, süreçle ilgili sorularının üzerinden ve ne istediğin ile ilgili görüşüyoruz, bir miktar birlikte çalışırsak nasıl olacağını deneyimleyeceğin ön bir koçluk çalışması yapıyoruz.

3- Anlaşma ve ödeme işlemlerinden sonra ile çalışmaya başlamak için gün belirliyoruz. Sana özel tasarladığım koçluk programı ile çalışmaya başlıyoruz. Çalışmaya başlarken sana bazı ön hazırlık formları gönderiyorum ve çalışmaya başlıyoruz.