Koçluk Programı Detayları

İş Modelinde Netlik & Strateji

Yaptığın /yapmayı planladığın işteki amacın, değerlerin, ürün/hizmet detayların ve müşteri profili hakkında netlik, yani sana özel iş modelini ortaya çıkarma.

Zihin Yapısı

İşini ileri seviyeye taşımak üzere zihin yapısı ve özgüven üzerine çalışma.

– Profesyonel zihin yapısından, iş sahibi / iş veren zihin yapısına geçiş, Henüz bir işte çalışanlar için girişimci zihin yapısı üzerine çalışma.

– Kendi işini Yönetme becerileri için öz güvenini arttırma çalışmaları,

– Zaman yönetimi ve delegasyon becerilerinin arttırılması.

– İş & Yaşam Dengesi- zihin-beden-ruh- duygu dengesinin ve odaklanmanın eğlenceli yollarla kazanılması.

Para yönetimi

– Bolluk bilinci, yaratıcılık geliştirme, para yönetimi konularında içsel becerilerin arttırılması

– Gelişiminizi, yatırım yapmanızı, işinizi büyütmenizi engelleyen / engelleyebilecek para ile ilişkilerin ve inançların gözden geçirilmesi ve her koşulda kazanmanızı sağlayacak yapıya getirilmesi,

Marka Kişiliğini Belirleme

– Markanın ruhu, görünümü ve mesajlarında netlik kazanma.

– Offline ve online görünürlüğe, internet sitesinin oluşturulmasının ve yönetilme vizyon ve becerilerinin geliştirilmesi üzerine çalışma.

Otantik Pazarlama ve Satış

– Pazarlamada kullanılacak karakterinize, ruhunuza uygun keyif alarak satış yapabileceğiniz, müşteri çeken mesajların, imajın, yaklaşımların belirlenmesi ve uygulamaya geçilmesi.

Digital ve Sosyal Pazarlama

– Dijital ve sosyal medyanın gücünden nasıl yararlanıp, avantajınıza çevireceğinizi, markanızı ve kendinizi nasıl konumlandıracağınızın keyifli ve kazançlı yolunu gösterme.

– Web sitesi oluşturma, da satış becerilerinin geliştirilmesi; özgüvenle, sıkılmadan, içinize sinen şekilde satıcı gibi görülmeden rahatlıkla satış.

4 aylık çalışmayı gözden geçirme ve kutlama ile çalışmayı tamamlama.

ÇALIŞMADA NELER ALACAKSIN:

1- VIP bir ya da yarım gün koçluk çalışması;
Ön analiz ile başlangıç için gerekli her bir konuya detay baktığımız yarım günlük ya da tam gün keyifli VIP koçluk çalışması.

Sana özel tasarlanmış bu detay 4- 6 saat VIP koçluk çalışması ile hem yolun başında dönüşümünün sağlanması hem de iş ve yaşamdaki stratejik hedeflerini ve niyetlerini belirleme çalışması ile başlama;

2- Haftalık bir saatlik görüşme; Belirlediğimiz gün ve saate haftalık görüşme.

3- Görüşmeler arası e-mail ile destek; Görüşmeler arası ilerlemeni destek için gerektiğinde e-mail ile destek. Günlük yaşamın getirdiği zorlamalar ile hedefinde ilerlemenin kolaylaştırma desteği.

NASIL ÇALIŞMAYA BAŞLIYORUZ?

1- Aşağıdaki formu doldurarak benimle il görüşme, değerlendirme için bağlantıya geçiyorsun,

2- Skype, telefon ya da yüzyüze görüşüyoruz, süreçle ilgili sorularının üzerinden ve ne istediğin ile ilgili görüşüyoruz, bir miktar birlikte çalışırsak nasıl olacağını deneyimleyeceğin ön bir koçluk çalışması yapıyoruz.

3- Anlaşma ve ödeme işlemlerinden sonra ile çalışmaya başlamak için gün belirliyoruz. Sana özel tasarladığım koçluk programı ile çalışmaya başlıyoruz. Çalışmaya başlarken sana bazı ön hazırlık formları gönderiyorum ve çalışmaya başlıyoruz.

Nilgün Yetiş Hakkında
banner
23 yıllık ulusal ve yurtdışı kuruluş ve firmalarda yöneticilik, şirket kurulumu, danışmanlık, eğitimcilik ve mühendislik iş tecrübesine, son 13 yılda çoğunluğu kendi girişimleri ile aldığı kişisel gelişim, liderlik, yaratıcılık ve koçluk eğitimlerini ve çalışmalarını ekledi.
E-BÜLTENİME KAYDOLMAK İSTER MİSİN?
BİZİ SİZİ ARAYALIM