Bu 4 aylık koçluk çalışması süresinde:

  1. Yaratmak ve yapmak istediklerini yapmaya başlayacaksın, potansiyellerinin ve yaratıcı taraflarının farkına varacaksın.
  2. Kariyerinde ve işinde bir sonraki adımın hakkında netlik kazanacaksın,
  3. Kendin ve para hakkındaki huzursuz, tedirgin düşüncelerini ve inançlarının üstesinden gelmeyi öğrenecek ve deneyimleyeceksin,
  4. Huzursuz hissettiğin ve ağırlıklardan, daralmalardan kurtulacak, içindeki en huzurlu ve güvenilir halini deneyimleyeceksin,
  5. Aciliyet ve stres duygularını, kolaylıkla verimlilik ve yüksek performansa dönüştüreceksin,
  6. Özgürlüğü kaybetmeden, kazancının keyfini yaşadığın parasal bilince geçeceksin.
  7. Sabah keyif ve heyecanla kalktığın, başkalarına ilham veren tamamen senin olan hayat ve kariyer sahibi olmayı deneyimleyeceksin.

Eğer şimdi değilse ne zaman?

Hayatını dönüştürmek için seni  bugün davet ediyorum! Birlikte çalışarak, sen ve ben gerçek özünü uyandırıp, ortaya çıkararak; muhteşemliğini, bilgeliğini, yaratıcılığının ışığını aydınlatarak; en otantik, neşeli, amaçlı hayatını kolaylık ile yaşamanı sağlayacağız.

Çalışmada neler alacaksın:

* Sana özel tasarlanmış 2-4 saat dönüşüm hedeflerini ve niyetlerini belirleme çalışması;

 

4 saatlik ön neler yapmak istediğine dair derin çalışma ile kim olmaya özlem duyuyorsun, ne yapmak istiyorsun, bunları yapmak sana ne kazandırı, Değerlerin neler, Neler hayatı sana çok daha mükemmel kılar, Seni çağıran ne? Sana özel katılımını nasıl sağlar ve yaşarsın? Canlılığını, mutuluğunu, tutkularını ve memnuniyet getirecek özel hedefin/ hedeflerin nelerdir?

 

* Yoldaki zorlukları, karanlık noktaları kabul edip, ilerlemeni sağlayacak ve arzu ettiğin hayata adım atmanı sağlayacak destekleyici sana özel tasarlanmış bir program,

 

Hayatında mevcur durumdan farklı neler deneyimlemek istediğini ve değerlerini belirledikten sonra, hedeflerine ulaşmanı destekleyen  sana uygun program hazırlıyorum. Yol boyunca zorluklara göğüs germeni ve ilerlemeni destekleyen bir program.

 

*Haftalık bir saatlik görüşme

 

Belirlediğimiz gün ve saate haftalık görüşme.

 

*Görüşmeler arası e-mail ile destek

 

Görüşmeler arası ilerlemeni destek için gerektiğinde e-mail ile destek. Günlük yaşamın getirdiği zorlamalar ile hedefinde ilerlemenin kolaylaştırma desteği.

Nasıl çalışmaya başlıyoruz?

1- Aşağıdaki formu doldurarak benimle il görüşme, değerlendirme için bağlantıya geçiyorsun,

2- Skype, telefon ya da yüzyüze görüşüyoruz, süreçle ilgili sorularının üzerinden ve ne istediğin ile ilgili görüşüyoruz, bir miktar birlikte çalışırsak nasıl olacağını deneyimleceğin bir koçluk çalışması yapıyoruz.

3- Çalışmaya başlamak için gün belirliyoruz, sana özel tasarladığım koçluk programı ile çalışmaya başlıyoruz. Çalışmaya başlarken sana bazı ön hazırlık formları gönderiyorum ve çalışmaya başlıyoruz.

Nilgün Yetiş Hakkında
banner
23 yıllık ulusal ve yurtdışı kuruluş ve firmalarda yöneticilik, şirket kurulumu, danışmanlık, eğitimcilik ve mühendislik iş tecrübesine, son 13 yılda çoğunluğu kendi girişimleri ile aldığı kişisel gelişim, liderlik, yaratıcılık ve koçluk eğitimlerini ve çalışmalarını ekledi.
E-BÜLTENİME KAYDOLMAK İSTER MİSİN?
BİZİ SİZİ ARAYALIM