BEN NİLGÜN YETİŞ

nilgun-yetis“- Ne zaman hazır olursun?
– Hiçbir zaman.
Sadece Başlamayı Seçersin… ” Nilgün Yetiş

Merhabalar,

Ben bir Uçak Mühendisiyim ve Dönüşüm ve Yönetici Koçuyum. Yazmayı severim, sitemdeki blogumdan görebileceğiniz gibi. Resim yaparım, yelkenciyim, yavaş yavaş piyano çalar, farklı yemekleri icat etmeyi severim. 

Hayalindeki anlamlı yaşamı iş ve yaşamı tasarımında ve gerçekleştirmende sana yardımcı olan bir kolaylaştırıcıyım.

En önemli yeteneklerimden biri insanların içindeki görünmeyen, açığa çıkmamış potansiyellerini görmek, açığa çıkarmalarına yardımcı olmak ve daha yüksek bir yerden performans göstererek, daha mutlu, keyifli bir hayat yaratmalarına katkıda bulunmak.

Herşey önce 2005’de Katar’dan Türkiye’ye dönerken uçakta sorduğum sorulara hayat koçluğu kavramıyla tanışmamla başladı. Ama ben havacılıkta çalışma aşkı ile çok ciddiye almamıştım.

Başarılı olmayı kendim hayatımda değişik ortamlarda tekrar tekrar deneyimledim, ancak çoğunlukla birşeyler eksikti, içime sinmeyen şeyler vardı. Bu da beni araştırmaya, hayatın anlamını sorgulamaya itti. Tabii bir de tek yönlülüğe direten iş yaşamının da ruhu öldürdüğünü ve yaratıcılığa izin vermediğini farkettim. Sonunda gerçek  başarının insanın bütünlüğüne hitap eden, içsel anlamı olan başarı olduğunu farkettim.

23 yılı aşkın şirket kurulumu, yöneticilik & liderlik deneyimim, kişisel gelişim, resim ve koçluk eğitimlerim ile; yaratıcılık, mitoloji, Jung Psikoloji’si, liderlik, zihin yönetimi, enerji ve beden çalışmalarını kullanarak danışanlarımın önlerinde oluşturdukları engelleri aşmalarını, gerçekleri ile tanışmalarına, istedikleri yaşamı ve işi yaratmalarına yardımcı oluyorum.

Ne zamanki çok istediğim yöneticilik pozisyonunda çalıştığım şirketin tüm çabalarıma rağmen ne benim ve çalışanların yaratıcılığını desteklemediğini gördüğümde, kendimi resim, müzik, sanat, spor alanlarında desteklemeye başladım. 3 karma sergiye katıldım. İnsanın hiç yeteneğim yok dediği alanlarda yeteneklerini keşfedebileceğini, geliştirebileceğini ve işe dönüştürebileceğini gördüm.

Her insanın içinde açığa çıkmayı bekleyen yaratıcılık ve o kişiye özel yetenekler olduğuna ve bunlarla doğru şekilde temas edildiğinde dünyaya eşsiz hediyelerini sunarak keyifli ve zengin bir hayat yaşayacaklarına inanıyorum.

Eğer bu tanımlar sana uyuyorsa, iş ve hayatta potansiyellerini ortaya çıkarıp, özgüvenini arttırıp,  daha anlamlı yaşam, iş ve zenginlik oluşturmak istiyorsan o içine sinen iş ve hayatı oluşturmada sana yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağım.

Sana nasıl yardımcı olacağıma bakmak için aşağıdaki butona tıklayabilirsin…

Nilgün Yetiş Hakkında
banner
23 yıllık ulusal ve yurtdışı kuruluş ve firmalarda yöneticilik, şirket kurulumu, danışmanlık, eğitimcilik ve mühendislik iş tecrübesine, son 13 yılda çoğunluğu kendi girişimleri ile aldığı kişisel gelişim, liderlik, yaratıcılık ve koçluk eğitimlerini ve çalışmalarını ekledi.
E-BÜLTENİME KAYDOLMAK İSTER MİSİN?
BİZİ SİZİ ARAYALIM