ÖZ GELECEĞİNİ Yaratmaya Hazır mısın?

Öz geleceğini tasarladın mı? Onu şimdiden yaşıyor musun? yoksa şartların oluşmasını mı bekliyorsun. Mesela pandeminin etkilerinin gitmesi, Ukrayna-Rusya savaşının bitmesi. Eğer böyle ise daha çok bekleyeceksin. Sahip olduğumuz tek zaman var o da şimdiki zaman. Geleceğin nasıl olmasını istiyorsan onu şimdiden oluşturma üzerine çalışmaya başlaman gerekli.

Ciddi değişim ve dönüşüm dönemlerinden geçiyoruz, teknolojik, iklim, ekonomik ve politik. Değişim ve dönüşüme hazır olan süreci yönetir. Bunun için de hazırlık çalışmalarını iyi yapman, arzu ettiğin geleceği kendine çekebiliyor olman gerekli. Bu nedenle sana önerim:

4. sünü yapacağım “Arzu Ettiğin İşi Kendine Çek!” ile kariyerinde kuantum sıçrama yapabilirsin.

Önceki 3 çalışma sonunda kazanımlar neler oldu?; Üst düzey yönetici olarak çalışmış, pandemi nedeni ile erken emekli edilmiş bir katılımcım, diğer tüm çalışmalarıma da katılıp, uygulayıp, arzu ettiği kariyeri 3 ay içinde kendine çekti, daha iyi ve istedikleri pozisyonlara geçtiler…)

Diğer bir katılımcım 8 yıldır çalıştığı işi nasıl bırakabileceğinde kaygılı iken, çalışma sonucunda iş teklifi aldı, güzel bir şekilde işinden ayrıldı ve şimdi yeni işinde keyifle çalışıyor, ve bir bebek geldi.

Yurtdışında çalışan diğer bir katılımcım uzun zamandır görülmediğinden, kendini gösteremediğinden yakınıyordu, bu çalışmanın yanında özdeğer çalışmama da katılıp Arzu ettiği işi kolaylıkla kendine çekti…

SEN NEYE HAZIRSAN O DA SİZE HAZIRDIR!

6 Haziran 2022 saat 20:30-22:30 arası Online gerçekleşecektir.

Bu Çalışma Kimler için?:

İşinden memnun musun?

İş ortamın istediğin gibi mi? İstediğin şekilde çalışabiliyor musun?

İş başvurularında bulunuyor ama sonuç alamıyor musun?

İşinde görülmediğini, takdir edilmediğini, arzu ettiğin ücreti almadığını mı düşünüyorsun?

Ya iş görüşmelerinde kendini pazarlayabiliyor musun?

İşinde kendini doğru ifade etme, pazarlama ile ilgili kafanda soru işaretlerin mi var?

Değişim istiyor, istediğin işe başvuruyorsun, başvuruyorsun ama sonuç alamıyor musun?

Hayal ettiğin iş, pozisyon çok çalışmana rağmen sana gelmiyor mu?

Gelecek beklentilerin oluştu mu?

Belki de kendi işini kurmak istiyorsun.

Ya da henüz kariyerin başındasın ve işini şansa bırkamak istemiyorsun!

O zaman doğru yerdesin. Bu çalışma sana göre.

Sorularınıza mini koçluk uygulamları ile interaktif bir atölye olacak. Eğer anda dönüşüm ve dönüşüm yolunu açmak istiyorsanız katılın. Bu fiyatlara kısa bir süre yapacağımı bilmenizi isterim.

Kariyerinde çok memnun olmayıp değiştirmek için çözüm arayanlar, kariyerinde beklenmedik gelişmelere maruz kalanlar, yaşının geçtiğini düşünenler; atalet içinde kalmış olup harekete geçmek için itici güç arayanlar ve yüksek potansiyelini açığa çıkarmak için fırsat arayanlar için.

Gelin Birlikte durumunuza bakalım, Sizi YENİYE hazırlayalım. YENİ SİZE… Yeni BAKIŞ AÇISI, yenilenmiş SEN; YENİ KARİYER demektir.

Bu Atölye sonunda:

  • Yolunuzda farkında olmadığınız içsel blokajlarınızı farkedecek ve sizi engellemesini kaldıracak, henüz göremediklerinizi de fark etmeye başlayacaksınız. Böylece kendinize ve çevrenize koçluk yapma becerileriniz artacak.
  • Tüm bu çalışmalar ile dışarıya çıkmayı bekleyen potansiyeliniz ve yaratıcılığınız ortaya çıkacak, özgüvenle ifade etmeye başlayacaksınız,
  • İş yerindeki ve özel yaşantınızdaki çatışmaları etkin yönetecek ve çözümleyeceksiniz. Böylece yeni pozisyonun size getireceği yük olarak gördüğünüz sorumlulukları daha etkin yönetmeye başlayacaksınız.
  • En önemlisi de neşeniz, kendinizle bağlantınız ve anlam yaratma beceriniz artacak.

Karar verdiyseniz atölyede görüşmek üzere, güzel günler dilerim,

Nilgün YETİŞ /Dönüşüm Koçu