İş Yaşamındaki Kadınlara Yönelik 6 Haftalık Koçluk II. Programı Haziranda Başlıyor….

Merhabalar, Nisan ayında açtığım I. İş Yaşamındaki kadınlara yönelik & Haftalık Online Koçluk Programı gayet keyifli, 18 Nisan Pazar günü başladık. eğlenceli ve farkındalıklı gidiyor.İkincisini Haziran Ayı başında açıyorum. 6 Haziran Pazar 11:00-13:00 Başlangıç- 11 Temmuz 2021 bitiş. Yaza giriş için gayet iyi bir başlangıç bence.

Online olmasının güzel tarafı o dönemde tatile, yazlığa gidecekseniz gittiğiniz yerden de katılabilirsiniz. Çalışmalar Zoom üzerinden yapılıyor. Whatsup grubu ile de grup bağlantısı ve çalışmaları hafta içi devam ediyor.

Her hafta pazr günü sabah 2 saat birlikteyiz. Toplamda 12 saat grup koçluğu ve hafta arası ödev, egzersiz ve destek grubu içinde kendinizi hem şımartacağınız, hem yüzleşeceğiniz, hem de geliştireceğiniz bir dönem olacak.

Eğer ilgileniyorsanız kayıt için tıklayın.

Bu Çalışma kimler için:

  • İş yaşamında olup kariyerinde tıkanıklık hisseden,
  • Kariyerinde yeni pozisyona geçmek isteyen ama nasıl olacağını bilemeyen, bugüne kadar yaptıkları ile aldığı sonuçtan memnun olmayan,
  • Aldığı para ve paranın bereketi konusunda sıkıntı yaşayan ve daha derin bakmak isteyen,
  • Potansiyelinin altında çalıştığını görüp, aksiyona geçmekte zorlanan,
  • Ataleti olup, kendi çabası ile ataletten kalkmakta zorlanan,
  • İlhama ihtiyacı olan,
  • Bir kadın grubu içinde desteklenerek gitmenin onun için çok daha faydalı olacağını hisseden, (ki gerçekten öyle, sıcak, samimi ve destekleyen bir ortam. Aradığımız, özlediğimiz bu değil mi?)
  • İletişim, kendini ifade, hedeflerinde netleşme ihtiyacı olanlar için
  • İş-yaşam dengesini kurmada zorluk yaşayan, daha çok yapma (eril enerjide) aksiyon gösterdiğini fark eden ve bunları kendi ile bağlantısını arttırarak dönüştürmek isteyen kadınlar için.
Gerçek bir kızkardeşlik ortamınde hedeflerinize doğru ilerlemek istiyorsanız, katılın derim.

Enerji kaçaklarınızı fark ederek dengeli kullanmanın ve kendinize zaman arttırmanın ne demek olduğunu bilmek ister miydiniz?

Kendinize bir 6 hafta verseniz; bu süreçte özdeğerinizin anlayıp, ifade etme becerinizi arttırıp sonuçlarını da görseniz nasıl olur?

Ya değişim, dönüşümünüz hem kalıcı hem de sizi ileriye götürücü olsa nasıl olur?

6 Haftalık Grup koçluk süreci nasıl işleyecek;

– Her hafta önden konu anlatımı, sizin bir hafta önce yaptıklarınızdan ilerleme durumunuz,

– Hafta içi yapacağınız egzersizler,

– Soru-cevap, yein hedefler, takılınan noktaları belirleme,

– Çalışmalarda mini koçluk uygulamaları ile grup dinamiğinden faydalanarak birlikte ilerlemeyi, grup içinde kendini ifade etmeyi de hedeflemektedir.

Katılanlar neler diyor:

“Selam Nilgün hanım, Çok güzel bir program yapmışsınız ❤️.” Mimar
“günaydıınn ödeme yaptım, heyecanla bekliyorum” Yönetici

“İnanıyorum, sizi tanıdığıma çok mutlu oldum 🙏❤️” Tıp Alanı

“İyi ki bu programdayım.” Mühendis

İlk 5 kişiye özel fiyatım olacak, gerçekten bu dönem bir farkındalık oluşturmak istiyorsanız kaçırmayın derim. normal fiyatı kısa bir dönem için peşin 650 TL, ilk 5 kişiye 450 TL. İki kişi gelirseniz kişi başı 500 TL.

Hemen kayıt olmak istiyorsanız ödeme bilgileri için nilgunyetis@yahoo.com’ a mail atabilirsiniz, ya da Biletino’dan alabilirsiniz. Kayıt detayları içi tıklayın…

6 Haftalık Kadınlara Özel Koçluk Çalışmam Haziran ayında başlıyor. Avantajlı fiyatlar için acele edin.