Yaklaşan Etkinliklerim

Merhabalar, pandemi döneminde bağlantıd kalmanın en etkin yollarındn biri online imkanları kullanmak ve zamanı etkin değerlendirmek.

Ben de sizlere faydalı olmak adına hem ücretsiz etkinlikler düzenliyorum hem de uygun fiyatlara atölye çalışmaları. En son Şiddetsiz iletişimle ilgili yaptık, Kaydını youtube kanalımdan izleyebilirsiniz.

E-mail listeme abone olarak ya da Linkedin’den, İnstagram‘dan beni takip ederek yaklaşan atölyelerden haberdar olabilirsiniz.

Geçenlerde Para ve Zaman Yönetimi ile ilgili yaptık, çok güzel geçti.

Mart ayında kendi danışanlarım, görüşmelerimde gördüğüm iki önemli konuda hazırladım; özdeğerlilik ve arzu ettiğiniz kariyere geçme yöntemleri, ikişer saatlik atölye çalışmalarımı ilginize sunuyorum. Bu iki konu birbiri ile çok ilgili ve doyumlu, içinize sinen bir hayat, ilişkiler için çok önemli. Vaktinizi ayarlayın ikisine de katılın derim. 25 Şubat akşamına kadar daha da uygun fırsatı yakalamak isterseniz aşağıdaki linklerden hemen alın.

Eğer özdeğerlilik (bu konudaki çok ilgi gören yazımı okumak için tıklayın..) konusunda yapmanız gereken noktalar olduğunu düşünüyorsanız 7 Mart’ Pazar sabah 11:00-13:00 arası zoom üzerinden online “Özdeğerlilik Atölyesi” yapacağım. 25 Şubat’ kadar oldukça uygun fiyatlı, (sadece 35 TL, normalde 60 TL) katılmanızı öneririm. Detaylar için tıklayın…

Ayrıca 12 Mart Cuma akşam 20:00-22:00 arası “Arzu Ettiğiniz Kariyer Geçin” başlıklı interaktif, mini koçluk uygulalamarı içeren keyifli atölye çalışmam olacak yine bu çalışmaya da kayıt ve detaylar için tıklayın… Yine aynı avantajlar geçerli. Atölyelerimde anda dönüşümüze katkı sağlıyorum.

Kendinizle bağlantınızın yüksek anlamlı yaşam ve kariyeri yaratmanıza destek olmak niyeti ile, Eğer 25 Şubat sonrası katılmak isterseniz bana mesaj atın, sitemi ziyaretinize özel ikisi bir arada 100 TL olarak ödeme yapmanız için banka bilgilerini paylaşırım (nilgunyetis@yahoo.com) . Biletino’dan normal fiyatı herbiri 60 TL, ikisi 120 TL’dir.

Atölye de görüşmek üzere. Eğer sizin ihtiyacınız olmadığını düşünüyorsanız da faydalanacak arkadaşlarınızı haber verin, onlar da alsın faydalansın,

Güzel günler dilerim,

Nilgün Yetiş / Dönüşüm Koçu

Özdeğerlilik ve Kariyer yönetimi ile ilgili diğer yazılarımı okumak isterseniz:

1- Zor zamanlarda kariyerini nasıl yönetirsin?

2- Keyifli Kariyer için İçinizdeki Çocukla bağlantı Kurun

3- Arzu Ettiğiniz Kariyere Çıkış Stratejisi

4- Özdeğer nedir, Eksik olduğunda ne hissedersiniz?

5- Farkındalıklı sevginin 5 niteliği