İzin Verin Paranız Sizin için Çalışsın

Sizlere bir hediyem var,

Gerçekten hayallerini yaratmak isteyenler için…

Siz para için çalışmak yerine, izin verin paranız sizin için çalışsın. Nasıl mı?

YARATICI BÜTÇE ÇALIŞMASI…

Bunun geçen sene için de vermiştim. Şimdi güncellenmiş hali ile 2017 için hazırladım, Aşağıdaki linkten indirebilirsiniz, Eğer çevrenizin de hayallerini gerçekleştirmesine katkıda bulunmak istiyorsanız çevrenizle, yakınlarınızla, arkadaşlarınızla paylaşın lütfen…

Bütçenizi bilinçli yapın, tüketim toplumunun esiri olmayın, kendi gerçekliğinizi yaratan hayallerini üreten ve ilham olan biri olun.

“Eğer ihtiyacınız olmayan şeyler satın alırsanız, çok geçmeden ihtiyacınız olan şeyleri satmak zorunda kalırsınız.” Waren Buffet

Dönüşüm Koçluğu eğitimim içinde aldığım Parasal bilinç (Money Mindset) ve İşte Ustalık (Business Mastery) eğitimleri ve bunun haricinde dünyaca tanınmış usta aldığım Parasal Zihin Yapısı eğitimlerim ile parasal bilincini geliştirmek ve limitleyici düşüncelerini aşmak isteyenlere Bireysel ve Kurumsal Koçluk ile yardımcı oluyorum.

Yazılarımı takip eden sizlere hediye olarak hazırladığım bütçe çalışmasını indirmek için tıklayın….

Nilgün Yetiş /İş & Başarı ve Dönüşüm Koçu

NOT: Eğer sizin gibi düşünen ve gelişimine önem veren insanlarla Linkedin’de buluşmak istiyorsanız,  “Dönüşüm Liderleri” Grubuma katılmak için tıklayın….

Bu yazının faydalı olacağını düşündüğünüz arkadaşlarınız ve çevrenizle aşağıdaki sosyal medya butonları ile paylaşmanızdan memnun olurum.