YABANCI FİRMALARLA İŞ GÖRÜŞMELERİ ŞAKAYA GELMEZ

Eğer kariyerinizi uluslararası arenada geliştirmek, sizin de global bir lider olduğunuzu göstermek ve haklı yerinizi almak istiyorsanız işinizi şansa bırakmak yerine, hazırlanmanız çok önemlidir.

Özellikle üst düzey görevler istiyorsanız, yurtdışında çalışmak istiyorsanız ya da yurtdışı bir firmanın Türkiye ofisinde çalışmak için görüşme arifesindeyseniz, arayın görüşelim, İngilizce – Türkçe skype koçluk görüşmeleri ile ihtiyacınıza göre 2-4- 6 seanslık görüşme ile sadece bir firma için değil, genel görüşme tarzınızda değişim yaratalım. Ön görüşme için tıklayın….

Bunun yanında:

– Eğer firmanızı temsilen uluslararası önemli bir toplantıya, görüşmeye katılacaksanız,

Eğer bir sunuma yapacaksınız, en iyi sunumunuzu yaparak görünen fark yaratmak istiyorsanız ve topluluk önünde konuşma kaygınız var ise, ya da daha önceki birkaç kdeneyiminiz sizi engellediğini düşünüyorsanız,

– İşinizi şansa bırakmamak, Proaktif olup, kendinizi güvenle ifade etme becerinizi, İngilizce görüşme yapma becerinizi geliştirmek istiyorsanız bu Dönüşüm Koçluğu çalışmaları tam size göre. Zira günümüz dünyasında görüşmelere sadece kendi çabanız ile hazırlanmanız ve girmeniz yeterli olmaz.

Sonuçta kariyerinizi ileri seviyeye taşımak sizin için önemli ve hayallerinizin olması dönüşüme hazırsanız, bu fırsatı kaçırmayın. Sizi en iyiye hazırlamak için buradayım. Detaylar ve bilgi almak için tıklayın….

Nilgün Yetiş

Dönüşüm Liderliği Koçu

Şu yazılarım hazırlık için ilginizi çekebilir: 1- Başarı İçin Gençlere 9 Tavisyem, 2- Linkedin’de Kişisel Markanızı Yaratın, 3-Zor Zamanlarda Kariyerinizi Nasıl Yönetirsiniz? 4-Online Koçluk Nedir? Neden Gereklidir?