Yeni İş Kurma Sürecinde Başarı İçin 5 Önemli Adım

Çoğu iş kurma fikirleri henüz hayal iken kararsızlık ve hazırlıksız olmaktan hiç başlamıyor ya da bir süre sonra batıyor. Eğer girişimci bir ruhunuzun olduğunu hissediyor, yerinizde duramıyor ve bir an önce başlamak istiyorsanız işte size 5 önemli adım; 

  1. Bir ihtiyaç bul ve onu doldur;
  2. Bir problem bul ve onu çöz, çözüm sunucu ol,
  3. Sonsuz imkanlar olduğuna inan ve sürekli zihin yapını pozitif tut,
  4. Müşterilerine odaklan, sorunlarını dinle,
  5. Kendini başarıya hazırla ve yaptığın işe tüm kalbini koy.

Kalpten yapılan işler er geç kazanır. Önemli olan karar vermek ve yola çıkmaktır. Yola çıktığınızda doğru bir rehberle (Koç) gitmek yolunuzu kısalttığı gibi, sizi içsel olarak güçlendirir, engelleyici düşünce ve davranışlarınızın farkına varmanızı sağlar.  Böylece yaşam boyu kalıcılığı olan ileriye götüren dönüşüm oluşur; hedeflerinizi, hayallerinizi fiziksel hale dönüştürmenin ve ötesine geçmenin keyfini yaşarsınız. 

coins-currency-investment-insurance-128867

Vakit, nakittir.

 

 

 

Not: 2017’e kararlı ve parayla ilişkinizi geliştirerek girmek isterseniz size uygun çok güzel bir Online Parasal Bilinç Eğitim Programım tam size göre. Uygun fiyatları kaçırmadan almak için tıklayın….

Eğer sizde koçluk almak istiyor, ancak zaman ve mekan sıkıntınız var ise zamanınızı etkin kullanmak için online koçluk imkanlarımı deneyin. Bu sene kurmak istediğiniz işinizi, ilişkilerinizi, kariyerinizi ve genel liderlik becerilerinizi yeni seviyeye taşımakta kararlı iseniz özel fiyatlı tanışma ve strateji görüşmesi randevusu için tıklayın….

Sizin gibi düşünen liderlerle bir arada olduğunuz bir gelişim platformunda olmak isterseniz Linkedin’de “Dönüşüm Liderleri” katılmak için tıklayın….

Bol kazançlı ve başarılı günler dilerim,

Nilgün Yetiş

Çalışmalarım hakkında daha fazla bilgi için BİZ sayfama tıklayın….

Nilgün Yetiş Koçluk ve Danışmanlık’ı Facebook’da takip için tıklayın….

Periyodik koçluk bültenlerimi ve size özel bilgilendirmelerimi almak için tıklayın….