İş Yaşamındaki Başarılı Kadınlara Yönelik 3 Aylık Koçluk Programım

Sevgili İş Yaşamının Başarıya odaklı, anlamlı hayat yaşamak isteyen kadınları, bire-bir Koçluk Programım ile sizi yaza ve ARZU ETTİĞİNİZ GELECEĞE hazırlıyorum.

Bu yaza RUH- BEDEN-DUYGULAR ve ZİHİN yönünden yenilenmiş ve canlanmış olarak girmek ister misiniz? Kendi baharınızı yenilenerek uzatmaya var mısınız?

ÖZ’ünüzle buluşmaya, yeni sizi birlikte yaratmaya, yeni ilişkilere, yeni güzel olasılıklara hazırlamaya yardımcı olmak istiyorum. Ne dersiniz?

İşlerin yoğunluğu içinde gerçekten desteklendiğinizi, görüldüğünüzü, takdir edildiğinizi görüyor, hissediyor musunuz. Sadece iş ortamından bahsetmiyorum, aileniz, sevdikleriniz tarafından da takdir ediliyor, destekleniyor musunuz?

Kendinizi yürekten desteklemeyi ve tamamen ruhsal ve kutsal olan varlığınız ile  dünyaya katkıda bulunmayı ister misiniz?

Bu aralar kendini nasıl hissediyorsun?

“Bilemiyorum”, “duygularımı kontrol etmiyorum uzun zamandır”, “hissetmiyorum”, ya da “hissetmemeyi tercih ediyorum” da diyebilirsiniz. Ya da “çok şükür hayatım tam da istediğim gibi” diyebilirsin. 

Eğer hayatınız güzel gidiyor ise sizi tebrik ederim, bu mail size değil. Ancak isterseniz sonuna kadar okuyabilirsiniz, belki faydalanabilecek bir arkadaşınız vardır, ona gönderirsiniz. Böylece çevrenizdekilerin de sizin gibi mutlu olmalarına katkı sağlarsınız.

Çöpler dışarı, temiz hava içeri…

♥- İşinizde ve ilişkilerinizde görülmemeye son, 

♥- Kızgınlıklara ve sonu gelmez dargınlıklara, kırgınlıklara, kendiniz ifade edememiş,  anlatmamış, anlaşılamamış hissetmelere son.
♥- 
Uzun zamandır insanlarla konuşurken duvara konuşuyor gibi hissetmeye son,

♥- Yöneticiysen ofisinde tek başına ve anlaşılmamış, bir sürü sorumluluk ile oturmaya son, 

♥- Ev-iş-çocuklar dengesi-sizliği içinde boğulmaya son,

♥- Müdürünle niye normal bir konuşamadığınıza üzülmeye son, 

♥- Eşinin ya da erkek arkadaşının sen yokmuşsun gibi davranmasına, seni fethedilmiş kale olarak görmesine son,

♥- Daha da önemlisi kendini arka plana itip “Birgün”ün gelmesini beklemeye son.

En önemlisi artık herkesden sonra size sıra gelmesine son!.

3 Aylık (12 Haftalık) çalışmamızla neler kazanacaksınız?

1- Dişi özünüzle buluşacak, yeni bir bakış açısı ile bakacaksınız,

2- Kalıcı Zihinsel, Ruhsal, Duygusal dönüşüm elde edeceksiniz,

2- Özsevgi ve özsaygı blokajlarını, inanç kalıplarını fark edip, sizi güçlendiren zihin ve davranış dönüşümü çalışmaları yapacağız,

3- Feminen ve Maskülen Enerjilerin seni nasıl etkilediğini ve nasıl kullandığını fark edeceksin,

4-  Girdiğiniz ortamlarda fark edilen bir görünüm kazanacaksınız,

5- Size artık hizmet etmeyen ilişkiler, kısıtlayan, engelleyen ilişkilerin farkına varacak, yüksek benliğinize / potansiyelinize uygun ilişkileri çekmeyi öğreneceksiniz,

6- Arzu ettiğiniz işi ve ilişkiyi çekmek bu 3 aylık çalışma sonunda çok daha kolay ve yapılabilir olduğunu göreceksiniz ve adım adım yükseldiğinizi, ilerlediğinizi fark edeceksiniz,

7- Finansal yönden özgüvenli olmanızı engelleyen noktalarınızı, bakış açılarınızı farkedecek, feminen enerjin ile arzu ettiğiniz her ne ise kendinize çekmeyi öğrenecek ve deneyimleyeceksiniz.

8- En önemlisi enerji seviyenizde SÜREKLİ BİR ARTIŞ HİSSEDEREK, hayata ve kendinize daha bağlı ve mutlu hissedeceksiniz.

Bu bir dönüşüm yolculuğu. Daha iyi sene, daha özünden gelen senle buluşma ve bütünleşme yolculuğu.

Kendi dönüşümünüze “EVET” demek ve içindeki gerçek sen ile temas ederek, doyumlu, canlı ve bütünsel var olmak senin elinde…

Birebir koçluğu nasıl yapıyorum?

Hangi şehirde yaşadığınız önemli değil. Zaman zaman bu yönde aynı yerde değiliz tarzında yaklaşımlar alıyorum.

Artık bu teknoloji çağında aynı yerde olmamıza gerek yok. Telefon ya da skype ile görüşme yapıyorum. Eğer İzmir’e gelirseniz başlangıç görüşmesini yüzyüze yapıyoruz.

Hangisi ile kendinizi daha rahat hissederseniz onu seçerek belirlediğimiz gün ve saatte her hafta görüşme yapmaya başlıyoruz.

Görüşmelerden önce size bir “BAHAR TEMİZLİĞİ HAZIRLIK” ve “HOŞGELDİNİZ SORU PAKETİ” gönderiyorum, cevapları bana göndermenizi mütakip hedeflerinizi ve hangi konular üzerine yoğunlaşarak çalışacağımızı belirliyoruz, her hafta aynı saatte görüşmelere başlıyoruz.

Görüşmeyi başka bir güne erteleme istediğinizde bana bir gün önceden haber veriyorsunuz.

Size haftalık ödevler ve çalışmalar veriyorum, bunları yaparak, bana bilgi vererek bir sonraki çalışmaya geliyorsunuz ve sizi yeni seviyenize birlikte taşıyoruz.

Eğer daha kısa belirli bir konu için çalışmak isterseniz 4-6-8 seanslık hedefinize özel koçluk çalışması yapma imkanımız da var.

Ne zaman başlıyoruz?

Siz karar vermenize istinaden bana bilgi vermeniz ve ödemeyi yapmanız ile gün belirliyoruz ve haftalık periyodik görüşmelerimize başlıyoruz.
Sizinle çalışmak için sabırsızlanıyorum,

Eğer cevabın “EVET” ise tanışma görüşmesi için tıklayın…

Not: Benimle çalışanlar neler dedi, okumak için tıklayın….

Kadın, İş ve Yaşam-Liderlik Linkedin Grubuma katılmak için tıklayın….

Sorularınızı nilgun@nilgunyetis.com’ a bir e-mail yazmanız yeterli. Sevgilerimle,

Güzel bir hafta dilerim,
Nilgün Yetiş
Başarı & Dönüşüm Koçu