Genç Liderler Geliştirme Koçluk Programım

Merhabalar,

Gençsiniz, iyi bir üniversiteden mezun oldunuz, notlarınız da iyiydi. İşinizde başarılı, verimli olmaya ve nihayetinde yükselmeye çok heveslisiniz / hevesliydiniz. Ancak hayat hiç istediğiniz gibi gitmiyor. Zaten okulda öğretilenlerle, gerçek hayatta karşılaştıklarınızın çoooktan farklı olduğunun şokunu yaşadınız ve atlattınız bile.

Başta size verilmiş bir sürü vaatler bile şimdiden yalan oldu. Hem yenisiniz, hem işinizde öğrenmenize fırsat verilmiyor, hem de sizden çok şey isteniyor. Nasıl bunların altından kalkıp, eski canlı ve hevesli halinizle devam edebileceğinize inancınız zayıflamış şekilde yeni iş arayışını düşünüyorsunuz. Hatta CV’nizi göndermey başladınız bile. “Hayat bundan mı ibaret?” diye bile soruyor olabilirsiniz. Tanıdık geliyor mu? Ben de buralardan geçtim.

Bu durumların genç ve gelişime, faydalı olmaya hevesli bir çalışanda nasıl etkiler uyandırdığını iyi bilirim ve kariyerinizde ilk 10 yılın da gelişiminiz ve verimliliğiniz için ne kadar önemli olduğunu da çok iyi bilirim.

Atalarımız boşuna “Ağaç yaşken eğilir.” dememişler.

Eğitim, gelişim istediğimde çoğunlukla çatışmaya dönen, ya da hayal kırıklıkları ile sonuçlanan durumlar gördüm, bu nedenle de genç yaşlarda kendi kariyerim rotasını çizmem gerektiğini anladım ve öyle de yaptım. Faydalarını çok gördüm.

Tecrübelerimle ŞİMDİ, o zamanlar beni yönlendiren, sıkıntılarımı paylaşacağım, sorularımı sorup doğru yönlendirmeler alacağım bir koçumun olmasının süreci nasıl kısaltacağını, hızlandıracağını ve acısını daha azaltacağını çok daha net görüyorum. Sizlere de hem tecrübelerim, hem koçluk bilgi ve tecrübelerimle destek olmak istiyorum.

Kendim de 2006’dan beri önce kurumsal hayatta çalışırken, sonra da daha profosyonel koç olmak için koçluk hizmeti aldım ve almaktayım. Eğer almasaydım, şu an geldiğim yerlere gelemez, karşılaştığım büyük sorunlarda daha sıkıntı verici kararlar alabilirdim.

Firmalar, işletmeler, yönetimler işe alırken bir sürü sözler verirler, ancak personelini yetiştirme noktasına geldiklerinde ya kendi pozisyonlarını kaybetmekten korkarlar, ya şirketin bütçesi yoktur, ya da “eğitimin önemi” diye birşey yakınlarına uğramamıştır. Kendileri görmedikleri için size de vermeleri gerektiğini düşünmezler bile.

GENÇ LİDER YETİŞTİRME KOÇLUK PROGRAMINI Size yardımcı olmak için hazırladım. İş hayatınızın ilk 10 yılını etkin yönetmenize ve liderlik becerilerinizi geliştirip, yaşamda ve yaşamınızda fark yartmanıza destek olmak istiyorum.

 NY-genc lider-kızBu program hedef kitlesi:

Orta veya başlangıç düzeyinde kariyer basamaklarında olup, yükselmeyi ve bunu içsel gücü ile güçlenerek başarmayı hedefleyen gençler için:

Yaş aralığı: 25-32

Eğitim: Üniversite

Süre: 8 haftalık Toplam- 10 saatlik koçluk programı.

Bu koçluk programı kimler için:

1- Zamanın değerini bilen ve en güzel şekilde geçirmek ve yaratmak isteyenler için,

2- Geleceğini şansa bırakmak istemeyenler için,

3- İşinde görülmeyi beklemeden, kariyerini kendi yönetmek isteyenler için,

3- Kendini gelişimi için kendini, zamanını taahüt etmeye kesin kararlı olanlara,

4- İşletmelerinde ve hayatlarında değişim ve dönüşüm lideri olmayı hedefleyenlere,

Bu koçluk programı kimler için değil:

1- Kariyer hedeflerini belirlememiş ve kendini suyun akışına bırakmış olanlar,

2- Değişim için gerekli çabayı göstermek istemeyenler,

3- Sürekli dışarıdan destek gelmesini bekleyenler,

4- Şirketinin kendisini geliştirmesini bekleyip büyümekten kaçınanlar,

5- Hayatının sorumluluğunu almak istemeyenler,

5- Kişisel gelişime yatırım yapmaya inanmayanlar.

Koçluk Programı İçeriği:

  • workplaceGELECEKTEN NE İSTEDİĞİN KONUSUNDA NETLİK
    • İŞ & YAŞAM DENGESİ OLUŞTURMA 
  • ÖZGÜVEN  ENGELLERİNİ AŞMA
  • KORKULARLA BAŞA ÇIKMA
  • GİRDİĞİ ORTAMLARDA GÖRÜLME VE DUYULMA 
  • KENDİNİ GÜVENLE İFADE EDME
  • DÖNÜŞÜM LİDERİ OLMA BECERİLERİ
  • TAKIM ÇALIŞMASI- İLETİŞİM SORUNLARINI AŞMA

Bire-bir Koçluğu Nasıl Yapıyorum?

Hangi şehirde yaşadığınız önemli değil. Zaman zaman bu yönde aynı yerde değiliz tarzında yaklaşımlar alıyorum.

Artık bu teknoloji çağında aynı yerde olmamıza gerek yok. Telefon ya da skype ile görüşme yapıyorum. Hangisi ile kendinizi daha rahat hissederseniz onu seçerek belirlediğimiz gün ve saatte her hafta görüşme yapmaya başlıyoruz.

Görüşme saatini rahatsız edilmeyeceğiniz şekilde bir alan ayırmanız, defteriniz, kaleminiz ve suyunuz / çayınız, kahveniz ile hazır olmanız önemli…

Ne zaman Başlıyoruz?

Siz karar vermenize istinaden bana bilgi vermeniz ve ödemeyi yapmanız ile gün belirliyoruz ve periyodik görüşmelerimize başlıyoruz.

Size özel oldukça avantajlı fiyatlardan faydalanıp, kariyerinizin rotasını çizmek; program detayları hakkında bilgi almak, birlikte bu programda çalışmamızın uygun olup olmadığını görmek için 45 dakikalık ücretsiz koçluk analizi görüşmesi için tıklayın….

Bilgi için 0212 366 02 13 arayabilirsiniz, Eğer cevabın “EVET” ise bana nilgun@nilgunyetis.com‘a bir e-mail yazmanız yeterli.  sorularınızı da bana yazabilirsiniz,

Gelişiminizi birlikte yaratmada yardımcı olmAk için sabırsızlanıyorum,  görüşmek iyi günler dilerim.

Nilgün Yetiş /İş & Başarı ve Dönüşüm Koçu 

20 yıllık ulusal ve yurtdışı firmalarda yönetici ve mühendislik iş tecrübesine eklediği dönüşüm koçluğu ile Nilgün, alanında lider olan ve/veya olmak isteyen; büyük, küçük işletmelere ve iş sahiplerine ve profesyonellere zihinlerini genişleterek yatırımlarını ve kariyerlerini daha anlamlı ve daha fazla kazanca çevirmenin yollarını göstermektedir.  Sadece koçluk almaya kendini taahüt eden ve koçluk yapılabilirlik derecesi yüksek olanlarla çalışmaktadır.