Başarılı Bir Yeni Yıl için 2015'i Nasıl Gözden Geçirmelisin?

Yıllık kişisel hedefler ortaya koyuyor musun, yoksa “belki bir gün” mü diyorsun?

Ya da ülkemizin bulunduğu coğrafi, ekonomik, sosyo-politik gelişmelere göre mi rotanı belirliyorsun.

Evet hem ülkemizde hem de geçen hafta Fransa’da hiç arzu etmediğimiz olaylar, saldırılar oldu. Ancak bilincimizi pozitif düşüncelere odaklamak ve karanlığa karşı ışık olma kapasitesi hepimizin içinde. Bu nedenle de daha önce de yazdığım gibi zor zamanlarda pozitif bakış açısını sağlama tutmak, sağlam durmak ve yaratmak istediğimiz hayat ve görmek istediğimi dünyada kararlı olmak bize istediğimizi getirir.

Eğer bu sene bir farkındalık yaratmak ve bir farklılık yapmak istersen sana bir süprizim var. kısa ama etkili bir 2015 gözden geçirme soru listesi hazırladım.

Bu hafta gözden 2015’i gözden geçirip cevap verirsen, gelecek haftada 2016’yı etkin planlamak için yapacağın çalışmalar üzerine başka bir süprizim olacak.

Aşağıdaki yazıya tıkladığınızda, bu sene bitmeden bir genel durum değerlendirme formunu bulacaksınız..

 2015 gözden geçirme formu…

Bugün ya da bu hafta kendine rahatsız edilmeyeceğin biraz zaman ve mekan ayır. Sevindiğin güzel çayını al yanına, şöyle hafif bir müzik ile bu soruları cevapla, bunları da bir yerde sakla… Gelecek sene ile bu sene arasındaki farkı görmen için bu tür çalışmalar yapmak, hedeflerine odaklanman ve daha etkin zaman yönetimi ve kendini takdir etmen için çok önemli.  Unutmaki en büyük sermaye sensin. Sen olmasan hayatındaki diğer şeylerin de bir anlamı olmaz.

Yaptığınız çalışma ile ilgili görüşlerinizi aşağıda paylaşırsanız memnun olurum.

Güzel bir hafta dileklerimle,

Nilgün Yetiş
Başarı ve Dönüşüm Koçu
www.nilgunyetis.com

NOT: Eğer 2016 yılına net bir bakış açısı ile girmek istiyorsanız ve bu konuda koçluk almanın size yardımcı olacağına inanıyorsanız 30 dakikalık “2016’ya stratejik Bakış” görüşmesi için tıklayın…..

[et_bloom_locked optin_id=optin_4][/et_bloom_locked]