SANA NASIL YARDIMCI OLABİLİRİM?

Benimle çalışmak isteyen birey ve şirketlerin en derin ve anlamlı hayallerini gerçekleştirmede ve ötesine cesaretle gitmelerinde yardımcı oluyorum.

Eğer sen de arzu ettiğin sonuçları almak için, tam potansiyelinle var olmak ve üretmek için bugüne kadar yaptığından farklı davranmaya hazırsan aşağıdaki program ve çalışmalarımın sana uygun olanı ile yardımcı olmaktan memnun olacağım.

“Yola dünyayı kurtarmak için değil, kendimizi kurtarmak için koyulursun. Ama bunu yaparken dünyayı kurtarırsın. Yaşam dolu bir insanın etkisi yaşam verir.” Joseph Campbell

KOÇLUK PROGRAMLARIM

3 – 6 ay kişi ihtiyaç ve hedeflerine göre belirlenen bireysel dönüşüm koçluğu bireyin hedeflerine ulaşması için farklı boyutlardaki engellerini fark etmesi ve aşma becerilerini geliştirmeye yönelik bir koçluktur.

Şirket hedeflerinin ve vizyonunun belirlenmesi ve
vizyonun gerçekleştirilmesinde yöntemlerin belirlenmesi ve zihin yapısının geliştirilmesine yönelik çok boyutlu koçluk çalışmasıdır.

Duyulma, görülme, anlaşılma, anlaşma ve birlikte yaratma. Şiddetsiz iletişim yöntemlerinin uygulanarak ekip içi, ekipler arası, yönetici ve ekip iletişim becerilerinin artırıldığı interaktif uygulamalar içeren bir eğitimdir.