BEN NİLGÜN YETİŞ

nilgun-yetis“- Ne zaman hazır olursun?
– Hiçbir zaman.
Sadece Başlamayı Seçersin… ” Nilgün Yetiş

Merhabalar,

Ben bir Mühendisim ve Dönüşüm Koçuyum.

Hayalindeki anlamlı yaşamı iş ve yaşamı tasarımında ve gerçekleştirilmesinde sana yardımcı olan bir katölizörüm ve kolaylaştırıcıyım.

Başarılı olmayı kendim hayatımda değişik ortamlarda tekrar tekrar deneyimledim ve en önemli başarının insanın bütünlüğüne hitap eden, içsel anlamı olan başarı olduğunu farkettim. Ayrıca tek yönlülüğe diretilen yaşam, çalışma tarzlarının da ruhu ve yaratıcılığı öldürdüğünü farkettim.

18 yılı aşkın şirket kurulumu, yöneticilik & liderlik deneyimim, kişisel gelişim ve koçluk eğitimlerim ile; yaratıcılık, mitoloji, Jung Psikoloji’si, liderlik, zihin yönetimi, enerji ve beden çalışmalarını kullanarak danışanlarımın önlerinde oluşturdukları engelleri aşmalarını, gerçekleri ile tanışmalarına, istedikleri yaşamı ve işi yaratmalarına yardımcı oluyorum.

Her insanın içinde açığa çıkmayı bekleyen yaratıcılık ve o kişiye özel yetenekler olduğuna ve bunlarla doğru şekilde temas edildiğinde dünyaya eşsiz hediyelerini sunarak keyifli ve zengin bir hayat yaşayacaklarına inanıyorum. İş ve hayatta özgüven, yaşam sitili ve zenginlik oluşturmak benim için büyük bir zevk ve keyif alanım.

Ne zamanki çok istediğim yöneticilik pozisyonunda çalıştığım şirketin tüm cabalarıma rağmen ne benim ve çalışanların yaratıcılığını desteklemediğini gördüğümde, kendimi resim, müzik, sanat, spor alanlarında desteklemeye başladım. 3 karma sergiye katıldım. Değişik formlarda resim yapmaktan, yeni şeyler öğrenmekten, doğada yürüyüşten, deniz kenarında ve denizde olmaktan, seyahatten çok keyif alıyorum. Farklı dış mekan sporlarını denemek de ayrı keyfim. Tenis, yelken, yüzme, treking keyif aldıklarımın başında gelir.

En büyük özelliğim insanların içindeki görünmeyen, açığa çıkmamış potansiyellerini görmek, açığa çıkarmak, var olanla birleştirmelerine ve içsel dönüşümle, daha yüksek bir yerden performans göstererek kendi hayatlarına ve dünyaya katkıda bulunmalarını sağlamak.

Müşterilerim kalpten, tutkulu, başarılı, yüksek performanslı oyunu değiştiren bireyler ve işletmeleri ve bir sonraki adıma geçmek halen büyük bir sıçrama ve içsel, dışsal güçlenme için benimle çalışıyorlar.

Eğer bu tanımlar sana uyuyorsa, içindeki sanatçıyı dışarı çıkarıp, işine yansıtmak ve işini ve hayatını içine sinen o arzu ettiğin yere getirmek istiyorsan sana yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağım.

Sana nasıl yardımcı olacağıma bakmak için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz…

BASINDA BEN

BİZİ SİZİ ARAYALIM
Yazar Hakkında
banner
20 yıllık ulusal ve yurtdışı kuruluş ve firmalarda yöneticilik, şirket kurulumu, danışmanlık, eğitimcilik ve mühendislik iş tecrübesine, son 10 yılda çoğunluğu kendi girişimleri ile aldığı kişisel gelişim, liderlik, yaratıcılık ve koçluk eğitimlerini ve çalışmalarını ekledi.